MUTFAĞINIZDAKİ DEKOR 2014 TE YEMEK MASANIZDAN BAŞLAR << YEMEK MASASI


11.01.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

Dekoratif bir mutfağa sahip olmak her ev hanımının harcı değildir. Dekorasyonu göz dolduran bir mutfağın en önemli ihtiyaçlarından birisi yemek masasıdır. Birbirinden farklı olarak üretilen yemek masaları son zamanlarda mutfağınızdaki yerini almak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunca ihtişamlı modellerin arasından bir yemek masası beğenmek çoğu zaman kolay olmuyor.

Kıvrımlı hatların yemek masası modellerinde yeni bir çizgi olduğunu çoktan fark ettik artık. Ayaklarındaki lükens hatların dolgunluğu yeni sezon yemek masalarında sizlere keyifli bir görüntü sunacak gibi görünüyor. Metal, ahşap, plastik olarak bir çok farklı çeşitte üretilen yemek masalarına sahip olmanız için çok farklı fiyat teklifleri ile karşılaşsanız da, yemek masası seçiminde fiyatı en başa almak doğru olmayacaktır.

Mutfağınızın renkleri ile dans edecek bir yemek masasına emin olun ki ihtiyacınız vardır. Bu işliğe göğüs gerecek bir kalbiniz varsa buyrun yeni sezon yemek masalarının renklerine bir göz atalım. Fakat kalbinizi sıkı tutun, canlı renklerin pırıltısı hızlı çarpmasına sebep olabilir 🙂 Birbirinden canlı renklerin yemek masaları ile örtüştüğü 2014 yemek masası modelleri arasında en çok satanların ya da bir başka deyim ile top 10 a giren yemek masalarındaki canlı renkler gözümüzü hemen alıveriyor.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...