METAL YEMEK MASASI MODELLERİ << METAL YEMEK MASASI


12.04.2015 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Evinizin yeni  bir  görünüme sahip olmasını ve görenlerin hayran bırakmak gibi bir düşünceniz mi var. Size bu konuda yardımcı olabilecek ve evinize ahenk ve renk katacak olan ürün tavsiyemiz olacaktır.  Metal Yemek Masası Modellerinin önemi  gün geçtikçe artmaktadır. Evinize dekor ve ahenk katmanızı kolaylaştıracak birçok ürün yelpazesine sahip olan metal yemek masası modelleri son günlerde firmalar tarafından da yeni modelleri bizlere sunmaktadırlar.

z masa takımı

Tasarımlarda metal işlemenin üzerine farklı renklerde tonlarında boyanmasıyla beraber ortaya harika modeller meydana gelmektedir. Metal aksamların dizayn ve tasarımı konusunda büyük gelişmeler var.  Yemek masalarınızın yanında aksesuar olarak tercih edebileceğiniz bu modelleri kesinlikle almanız gerekir. Mutfaklarınızın köşe bölümlerine de koyarak, misafirlerinizi bu yemek masası modellerinde ağırlamak büyük bir kibarlık göstergesi olacaktır. Görsel olarak da ilgi çeken ve salonlarda kullanıldığı zaman en iyi şekilde ambiyans yaratan tasarımlardan ibarettir. Cam tablalı masa ve ahşap tablalı masaların ayak kısımlarının krom kaplama ürünlerden yapılması dikkatleri üzerine çekmektedir. Aynı zamanda masanın tamamlayıcı ürünleri olan, sandalyelerde metal ayakları üzerine dökme sünger ürünleri ve farklı desen ve renklerde olan kumaşlarıyla dekoratif bir ürünün görselliğini ön planda tutuyorlar.

beyaz masa takımı

Metal Yemek Masası Modelleri diğer ürünlere göre daha sağlam ve konforlu olması tercih edilme sebepleri arasındadır. Yemek masası alırken profillerinin ve metal aksamların E1 kalite standartlarında olması ve TSE belgeli olan ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor.  Bu şekilde kaliteli ürünlerin ömrü diğer ürünlere göre daha uzun oluyor. Evinizde uzun yıllar boyu huzur ve güvenle kullanabileceğiz ürünleri sıcak aile ortamınızda tadını çıkarmanız dileğiyle.

 

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...