METAL KÖŞE TAKIMI MODELLERİ << KÖŞE TAKIMI


12.15.2015 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

Metal Köşe Takımı Modelleri, yaratıcılıkta son nokta diyebileceğimiz birbirinden çık tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Önceki sezonlara binayen çok şık renk seçenekleri ve kendilerine özgü tasarımları ile üretilmeye devam edilen metal köşe takımları, fiyatları bakımından birbirinden ekonomik ve cazip ödeme koşulları ile kullanıcılarına olanaklar sağlıyor. Metal Köşe Takımı sahibi olmak isteyen ev hanımlarının en başta yapması gereken, köşe takımını koyacağı alanın ölçüsünü almak olmalıdır. 

metal_kose_takimi_kirmizi_renk

Metal Köşe Yemek Masası modelleri, metal aksamın kullanıldığı alışkanlığının dışına çıkılarak, artık ferforje yani eskitme demirlerin aksamına yansıtılması ile çok farklı tasarımlara bürünmüş oldular. Bunca çık ve modern metal köşe takımı arasından seçim yapmak bizi biraz zorlasa da kendi zevkinize ve ekonominize hatta ödeme imkanınıza uygun bir metal köşe yemek masası modeli mutlaka üretilmiştir diye düşünüyoruz. Köşe Takımı alırken normal bir yemek masasının aksine daha yüksek rakamlarla fiyatların aklımızı karıştırdığı bir gerçek. Köşe Takımı diyip geçmeyin çünkü adı üzerinde olduğu gibi takım olarak üretilmektedirler. Genellikle 1 adet masa 2 adet sandalye ya da puf ve bank ve flat eşliğinde takıma geçirilen bu ürünler, oldukça maliyetli ve emek verilen ürünlerdir. Mutfağında sıradan bir yemek masası görmek istemeyen, kalabalık ailelerin imdadına yetişen metal köşe takımları yeni sezonda köşe takımı yada köşe yemek masası kreasyonuna farklı bakış açıları sunacaktır.

Metal köşe takımlarının aksam kısımları genellikle paslanmaz sac demirlerden oluşuyordu. Fakat yeni sezonda eskitmenin de yani ferforjenin de metal köşe takımlarındaki yerlerini aldığını sizde şahitlik edecek belki de şaşıracaksınız. Çünkü pencerelerde kullanılan demirin köşe yemek masasında ne işi var diyeceğinizi seziyoruz galiba. Fakat metal köşe takımlarını gördüğünüz de sizin bu fikrinizin değişeceğinin habercisi biz olalım. Her ekonomiye ve bütçeye uygun olarak üretilen metal köşe takımları, birbirinden kolay ödeme seçenekleri ile yeni sezon da mobilya standlarında sizleri bekliyorlar.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...