MASA AYAKLARI << Genel


12.04.2015 · Kategoriler Genel

Masa Ayakları normalden daha ucuz bir yemek masası, mutfak masası, ya da lokanta ya da restaurant gibi mekanlar için düşünülebilen yemek masası için tercih edilen bir ürün grubumuzdur. Masa ayakları için piyasada birbirinden şık ve kullanışlı modeller adeta bir yarış halindeler. Bunun farkında olan imalatçılar bu yarışta bir adım önde olmak için atölyelerinde ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Bir masa ayağı ile çok pahalı bir yemek masasını daha cuzii miktarlara sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken masa ayağınızın tasarımına karar vermek ve bu tasarıma uygun bir masa tablası satın almak olacaktır.

Galaksi_Masa_Ayagi

Tercih edilen masa tablası ahşap ya da cam fark etmez fakat seçtiğiniz masa ayağına ayak uydurmak zorundadır. Bu ayak uydurma konusunu açmak gerekirse, tablanın ayağın üzerinden kaymaması, tablanın ayağın üzerine tam olarak oturması gibi maddeler eşlik edebilir. Son zamanlarda üretilen masa ayakları, cam tablalara öncelik vermektedir. Çünkü cam ile birleşen noktasının orig gibi aparatlarla geliştiriliyor olması bu konuda imalatçıkların cam tablalara ağırlık veriyor olmasını göstermektedir. Masa ayaklarının fiyat aralığı 150 TL ile 500 Tl arası değişim göstermekte olup birbirinden çık masa ayaklarını alışveriş adresimizden temin edebilirsiniz.

Cam ya da ahşap masa ayakları için üretilen modeller, adeta bir sanat kokusunu barındırıyor. Birbirinden şık ve kullanışlı masa ayaklarına göz attığınızda bütçenize daha uygun bir yemek masasına sahip olmanız içten bile değil. Mutfağınızda ki sandalyenin hangi sandalye olduğunu gördükten sonra seçeceğiniz masa ayakları ile şık bir yemek masası yaratmanız dileği ile.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...