Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri 2017 << Genel


01.23.2017 · Kategoriler Genel

Tüm mobilya ürün guruplarında olduğu gibi yatak odası mobilyalarında da Türkiye’nin önde gelen markası Kelebek yepyeni modeller ile karşımıza çıkıyor. Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri her zamanki gibi kaliteden, estetik görünüşten ve modern çizgilerden ödün vermemiş. Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri sadelikten ve zarafetten vazgeçmeden modern bir üretim anlayışını bu kadar güzel koleksiyonlarına yansıtan başka kaç mobilya markası vardır bilinmez. 80 yıldır kaliteli üretim anlayışından bir an olsun vazgeçmemiş ve her daim ürün kalitesini yükseltmiştir.

kelebek-mobilya-yatak-odasi-modelleri-2017-8
Üretimini büyük kısmını yurt dışına ihraç eden firma, yurt içinde yakaladığı başarının aynısını da yurt dışında yakalamaya başlamıştır. Modern trendleri çok uyumlu bir sadelikle tasarımlarına yansıttığı modellerde bu yıl da hitap ettiği yaş guruplarına göre kimi zaman klasik tarz anlayışını harmanlamış, kimi modellerde derin desenli ahşap modelleri temel almıştır.

kelebek-mobilya-yatak-odasi-modelleri-2017-7
Yatak odası modelleri incelendiğinde kendinden desenli ahşap tasarımları daha çok kullanıldığı görülmekte. Bu tasarımlar yeni bir renk ve dekoratiflik göstergesiyle tam anlamıyla gözlere hitap ediyor. Yıllarca modelini kaybetmeyecek tarz anlayışı yine bu yılki koleksiyonda da kendini iyiden iyiye hissettirmiş.


Kelebek Mobilya Yatak Odası Modelleri ürün guruplarını artık online olarak internet üzerinden de alabiliriz. Bu şekilde basa başında istenilen model ve renk kişinin bütçesine göre rahatlıkla seçilip alınabilir. Eve teslimat ve kurulum hizmeti de artı bir güzellik olarak tüketicisine sunulmuştur.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...