KARE YEMEK MASALARINA SAHİP OLMAK İÇİN ÇOK FAZLA NEDENİNİZ OLACAK << YEMEK MASASI


11.02.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

Kare Yemek Masalarından birine sahip olmak için yeni sezonda çok fazla nedene sahip olacaksınız. Mutfağınızın tam köşesine bir yemek masası koymak istiyorsanız kare yemek masası modellerine baktığınız olmuştur. Yeni sezon için üretilen Kare Yemek Masaları artık sadece mutfağın tam köşesine koyulacak yemek masaları olarak üretilmiyor.

Ayak aksamlarından tutun, şekil ve motiflerine kadar bir çok seçeneği ile göz dolduran Kare Yemek Masaları, fiyatları bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Sofra düzenini baştan aşağı değiştiren kare yemek masaları hakkında sizin için çok geniş bir araştırma yaptık. Her sezon diğer yemek masası ölçülerine nazaran satış oranlarını arttıran kare yemek masaları, yeni sezonda da mutfağınızın köşesindeki yerini alacak gibi görünüyor.

Kare yemek masalarının arasında en çok cezbeden kırmızı ve beyaz kare yemek masaları olsada, dekoratif uyumluluğu bakımından bir çok renk çeşidi ile üretilmektedirler. Lokanta ve benzeri alanlarda daha çok dar ve daha fazla insana hitap eden yemek yeme alanlarında daha çok kullanılan kare yemek masaları, kolay kullanım açısından katlanır ayaklı modellerinden tutun çatal kaşık koyma yerlerine kadar bir çok fonksiyonel özellikleri ile karşımıza çıkıyorlar.

Açılabilen kare yemek masaları diğer yemek masalarına göre kolayca toparlanabilir. Salonunuza kadar girebilen kare yemek masaları ölçüleri bakımından oldukça çeşitlidir. 4 kişilik kare yemek masası anlayışının revaşta kaldığı kanısını birbirinden farklı ölçülerle üretilen kare yemek masalarından anlayabiliyoruz. Kare yemek masalarının lake görüntülerini son zamanlarda çok daha fazla göreceğiz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...