İngiliz Stili Mobilyalar İle Evinize Tarz Getirin << YEMEK MASASI


02.04.2017 · Kategoriler YEMEK MASASI

Evinize yeni bir hava ve stil katmak istiyorsanız, farklı şehirlerin ve ülkelerin esintisinden faydalanabilirsiniz. Geleneksel, sıcak ve sade bir tarzdan hoşlanıyorsanız İngiliz stili mobilyalar, evinizin dekorasyonuna en uygun seçim olacaktır.

Birkaç sene öncesine kadar ilgi alanımızda olmayan İngiliz stili mobilyalar, artık çok daha fazla göz önünde ve uzun bir süre de öyle olacak gibi görünüyor. İngiliz tarzında en çok gözümüze çarpan detay döşemelik kumaşlar. Sade bir koltuğa, pufa veya geniş minderlere döşemelik kumaşla renk vermek bu tarzın ruhunda var. Naif, romantik ve bir o kadar da zarif olan bu stil evinize çok hoş ve sıcak bir İngiliz kasabasının havasını katacak.

Yeni ve eski detayların kullanıldığı bu tarz, hem şık hem de oldukça rahattır. Basma ve çiçek desenli kumaşların yanında en çok tercih edilen renkler pastel tonlarıdır. Mobilya kumaşlarınıza uygun renkte perde seçerek bu görünümü destekleyebilirsiniz. Klasik bir İngiliz tarzına sahip olmak istiyorsanız eski görünümlü ahşap mobilyaları ve taş zeminleri dekorasyon listenize eklemelisiniz. İngiliz tarzının sıcak ve samimi havasını yakalamak içinde etrafta tutacağınız birkaç kitap ve mumluk işe yarayacaktır. Bütün bu aksesuarların yanında eskitme veya orijinal antika bir eşya ile evinize yaşanmışlık hissi verebilirsiniz. Mobilyanın yanı sıra, seramik tabaklar ve gümüş şamdanlar gibi ufak detaylarla salonunuzda zarifliği yakalayabilirsiniz.

Evinizde eski alaturka eşyalardan kurtulmak niyetindeyseniz bunu yapmadan önce İngiliz tarzı mobilyalara bir göz atmalısınız. Çünkü bu tarzda eskiye ve rahatlığa dönüş var. Eski eşyaların ve katacağınız yeni detaylarla sizde bu tarzı kolaylıkla yakalayabilirsiniz

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...