Her Eve Lazım Cam Yemek Masaları << YEMEK MASASI


02.10.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Evinize cam yemek masası mı lazım? Bu konuda yeni sezon da bir çok cam yemek masası modelinin büyüsüne kapılmaya kendinizi hazır hissediyor olacaksınız o halde. 2016 mobilya sezonunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan cam yemek masası çeşitleri, sizi büyülemek için bir çok ayrıntıyı barındırıyor. Renklerinden tutunda kullanım şekillerine kadar, hatta fiyatları ile bile sizi baştan çıkarak cam yemek masaları her eve lazım modelleri ile müthiş bir koleksiyona sahip.

her_eve_lazim_cam_yemek_masalari_renkli_sandalyeler

Cam yemek masalarının tamperli cam, yani kalın camdan imal edildiğini artık hepimiz biliyoruz. Zaten tamperli camdan üretilmiyorsa kesinlikle o tip cam yemek masalarını tavsiye etmiyoruz. Çünkü kırılabilir, güvensizlik verir, olmadık bir anda herşeyi mahvedebilir. Bunu siz de istemezsiniz öyle değil mi? Her neyse sezon boyunca karşınıza çıkacak sürprizlerle dolu cam yemek masası modellerinden bahsetmeye devam edelim. Hayal kırıklıkları bize göre değil, bize yeni heyecanlar, müthiş tasarımlar bekliyor.

her_eve_lazim_cam_yemek_masalari_buyuk_sofralar_icin

500 tl den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan cam yemek masası modelleri bu sezon garantili kargo seçenekleri ile satılmaktadır. Eğer yolda gelirken kırılırsa artık o kırılmış masa size ait değil bunu bilmek bile içinizi rahatlatır biliyorum. Çünkü en çok tereddüt edilen konu cam yemek masası siparişi verilirken ya yolda kırılırsa olmuştur. 70×120, 80×140 ve daha büyük ebatlarda üretilen cam yemek masaları, ergonomik yani açılır kapanır seçenekleri ile de sabit seçenekleri ile de birbirinden güzel ayrıntıları ile karşımıza çıkıyor. Siz siz olun bu sezon ki cam yemek masalarının tamamı hakkında bilgi alışverişi yapmadan cam yemek masası almaya kalkmayın. Çünkü daha sonra keşke bu masayı alsaydım diyeceğiniz cam yemek masaları karşınıza dank diye çıkıverir bizden söylemesi. Siyah, şeffaf, mermer desenli, çiçek desenli bir çok seçenekte üretilen cam yemek masası setleri, genellikle suni deri kaplamalı sandalye seçenekleri ile takım halinde satılmaktadır.

Fakat bu sandalye ile takım haline dönüştürülme geleneğine bir son verilmesi gerekiyordu. Bu sezon ki cam yemek masası takımlarında puf ve bankları da çok kez görebileceksiniz. Daha fazla konfor sunan bu modellerin fiyatlarında çok abartı olmadığı içinizi ferahlatacak. Bir sandalye yerine iki puf koyuldu diye tonlarca para vermekte neymiş, yok öyle bir şey efendim. Müthiş bir ürün yelpazesi ile sizi cezbedecek cam yemek masalarının büyüsüne kapılmadan önce tekrar tekrar düşünmelisiniz. Yoksa daha sonra yeni sevdalara yelken açabilirsiniz 🙂

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...