Güney Afrika Ev Tasarımları << Genel


04.01.2016 · Kategoriler Genel

Evinizi tasarım yarışmasına sokacak olsaydınız nasıl bir tasarım uygulardınız? Çok ansızın gelen bir soru olduğunu düşünüyorum ve baka kaldığınızı hissediyorum, güzellik yarışması mı bu diyeceksiniz belki de muzip gülücükleriniz yanaklarınızda belirecek. Bir çok tasarım tekniği olan ev dekorasyonunun da güney afrika ev tasarımları son zamanlarda televizyon programlarında güney afrikalıları görenleri cezbettiği için olsa gerek ki oldukça popüler bir konu haline gelmiş görünüyor. Her ne ise sizin için fikir olabilecek bu eşsiz dekorasyon tekniklerine incelediğiniz de resimler dahilinde ne anlatmaya çalıştığımızı anlayacaksınız.

guney-afrika-ev-tasarimlari-8

Ahşap ev dekorasyonunun her zaman öncelikle vurgulandığı ve dekorasyon denildiğinde ahşabın daha çok özdeşleştiği bir kültür denildiğinde afrikalıların ev dekorasyonu artık akıllarda kalıcı haline gelebilir. Sadece sizler için bir alternatif olması için sunduğumuz bu tasarım tekniği belkide bir çok kişiye ışık tutması dileklerim ile.

guney-afrika-ev-tasarimlari-2

Büyük ve ihtişamlı ev denildiğinde artık insanların hafızalarında güney afrikalıların evleri gelebilir. Geniş bir kitle tasarından beğeni ile takip edilen güney afrika evleri, ışıldayan tasarımları ile bu kadar ilgiyi sizce hak etmiyor mu ?Modern bir ev dizaynı yaratmak istediğiniz de büyük ve parlak hatlar aklınıza geliyor olmalı. Fotoğraflara baktığınız de modern bir evin çatısı altında neler olabileceğiniz hemen hemen hepiniz kestirebiliyor olmalısınız.

Evinizin tasarımını baştan aşağı değiştirmek için evinizi kökten değiştirmenize gerek yok. Küçük dokunuşlar ile kendiniz bile tanıyamayacağınız bir ev düzenini yoktan var edebilirsiniz. Siyah pencere camları mesela evinizi oldukça zengin gösterebilir. Evinizin önünde büyük bir havuz olması muhteşem bir akşam yemeği karelerine imza atmanıza sebebiyet verebilecektir. Evinizin önündeki havuzun romatik bir akşam yemeği için müthiş bir adım sayılacaktır.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...