GROWİNG AÇILIR YEMEK MASASI << METAL YEMEK MASASI


01.14.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Growing açılır masa, krem renkli lake tablaya sahip olan, paslanmaz aksamı ile şık ve modern bir görüntü sergileyen ergonomik bir yemek masası modelidir. Growing ingilizce bir kelime olup anlamı zaten açılır demektir. Growing açılır masanın ergonomisi ile mutfak ya da yemek odanıza baştan sonra farklı bir renk katabilirsiniz. 4 ya da 6 kişilik olarak kullanılabilen Growing Masa, yeni sezon mutfak mobilyası modasında görebileceğiniz ender yemek masası çeşitlerinden birisidir.

growing_masa_takimi

Growing açılır yemek masası ile, daha modern sofralarınız, daha şık ve kullanışlı bir yemek masanız, daha keyif veren akşam yemekleriniz olacak. Lake tablası ve metal aksamı ile dışarıya yansıttığı parıltıyı hissedecek, growing açılır masa ile artık despot, sıkıcı, rutin yemek masaları tarihe karıştığını şahitlik edeceksiniz. Yemek masası modasına kedine özgü bir çizgi getiren growing açılır yemek masası ile, açık renkli mutfaklarınıza daha fazla parıltı getirebileceksiniz. Metal aksamının paslanmaz olması growing açılır yemek masasını uzun yıllar kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

growing_masa_takimi_krem_krem

Sağlam ve kaliteli yemek masası kreasyonunda çok fazla göremeyeceğiniz bir tasarıma sahip olan growing açılır yemek masası, artık ev hanımlarının bütün ihtiyaçlarını bir arada toplayan bir yemek masası olduğu için standların en ön sıralarında, çoğu mutfak mobilyası satan mağazanın vitrininde görebilirsiniz. Growing açılır yemek masası ölçüleri, açık konumda iken 78×180, kapalı konumda iken ise 78×132 cm’ dir. Standar mutfak yemek masası yüksekliğinde üretildiği için yerden yüksekliği ise 75 cm’dir. Ortadan açılarak büyüyen raylı bir mekanizmaya sahip olan Growing Açılır yemek masası, açılır yemek masalarının en büyük sıkıntısı olan zorlanma problemini size hiç bir zaman yaşatmaz. 2 yıl garantili ve TSE Belgeli olarak olarak satılan Growing yemek masasının piyasa satış fiyatı 885 TL’ dir. Bu kaliteyi ve bu kadar modern bir yapıyı çok uygun fiyata size sunan growing yemek masası üreticileri, müşteri memnuniyetinin önemini bu üründe bir kez daha göstermiştir.

growing_masa_takimi_krem_murdum

Ev hanımlarının açılır yemek masalarındaki ilgi son zamanlarda çok fazla artmıştır. Growing yemek masası imalatçıları bu ilginin farkında oldukları için, ürün için en uygun ve çok tercih edilen renk tonlarına önem vermişlerdir. Sandalyelerinin rengi ile tablasının rengini uyumlu tutarak takım olarak ta satılan Growing açılır masa, bu sezonun en dikkat çeken yemek masası modellerinden birisi olduğunu kesinlikle söylemeliyiz. Sizde growing yemek masasının büyüsüne kapıldıysanız +905447290775 numaralı müşteri temsilcisini arayabilir ya da Growing Açılır Masa linkinden sipariş verebilirsiniz.

2 yorum yazmislar to “GROWİNG AÇILIR YEMEK MASASI”

  1. Tuana says:

    Vizyon yemek masasinin aynisinin sehba boyunda varmi

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...