Frezya Köşe Takımı << KÖŞE TAKIMI


05.08.2019 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

Frezya köşe takımı, ahşabın naif tonlarını barındıran mutfağınız için muhteşem denilebilecek bir mutfak köşe takımı modelidir. Frezya köşe takımı 2 farklı renk yelpazesi sunumuyla kullanıcısına alternatif açmaktadır. Her iki renk tonlarında da ferahlığı kendisine katan Frezya Köşe Takımı, fiyatı ile çok uygun bir seçimdir. 

Mutfağınız da ya da yemek odasında ahşap yansımasını doya doya tatmak istiyorsanız Frezya Köşe Takımı ile bunu yapabilirsiniz. 196 x 150 ebatlarında bir alana hükmeden Frezya Köşe Takımı’nın yerden yüksekliği 80 cm dir. Standart mutfak köşe takımı ölçülerine yatkın bir ebatı olan bu takım bir çok mutfak ya da yemek odasına uyum sağlayabilecektir.

Takımda kullanılan sandalye ve masalar kalabalık sofralara her zaman bir çözüm olabileceğini sergileyen Frezya Köşe Takımı, 2 yıl garantili ve TSE belgeli bir üründür.Suni deri kaplamadan kaçınılmış kaliteli kumaşlar ile dizayn edilen Frezya Köşe Takımı kendine özgü kalitesi ile mutfağınızda hüküm sürmek için sizleri bekliyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...