DİKDÖRTGEN YEMEK MASALARI << Genel


12.05.2015 · Kategoriler Genel

Dikdörtgen Yemek Masaları, kalabalık yemekler için çözüm olabilen yemek masası modelleridir. Diğer yemek masası şekillerine göre oldukça kullanışlı olan dikdörtgen yemek masaları, ahşap, cam, plastik olarak çok farklı üretim standartlarına göre gruplandırılabilir. Diğer yemek masalarına nazaran daha çok kişiye hizmet edebilen dikdörtgen yemek masaları, son sezonlarda oldukça gözle görülebilir değişime uğramışlardır.

dikdortgen_yemek_masasi_cam

Dikdörtgen yemek masalarındaki bu göz alıcı değişimin adı, büyüyen yemek masası olarak gün yüzüne çıkmıştır. Artık insanların dikdörtgen yemek masası olarak bildikleri masaların isminin büyüyen yemek masası olarak değişime uğradığı gerçeğini göz ardı etmemiz mümkün görünmüyor. Dikdörtgen yani büyüyen yemek masaları genellikle ahşap ve cam olarak üretilmektedirler. Ahşap dikdörtgen yemek masaları genellikle ortadan açılarak büyüyen bir hal almaktadır. Fakat cam dikdörtgen yemek masaları ortadan büyüyebilen bir sisteme sahip olamadılar. Bunların büyüme şekilleri altında ki kızaklı sistemleri ile yandan açılarak büyüyen yemek masaları olarak mobilya standlarındaki yerlerini almışlar bile.

2015-2016 mobilya fuarlarında ki çığır açan büyüyen yemek masaları bir başka anlamı ile dikdörtgen yemek masaları fiyatları bakımından çok fazla değişim sergiliyorlar. Genellikle ahşap dikdörtgen yemek masaları cam dikdörtgen yemek masalarına göre daha uygun fiyatlarıyla karşımıza çıka geliyorlar. Dikdörtgen yemek masalarının ayak aksamları ahşap, metal, eskitme, ferforje olarak bir çok farklı şekilde üretilse de önemli olan kullanılan masanın kullanılığı ortama ayak uydurmasıdır. Sizde mutfağınıza da dikdörtgen ve çok büyük yani kalabalık akşam yemeklerine ayak uydurabilecek bir dikdörtgen yemek masası bulundurmak istiyorsanız bu sezonda sizin için çok fazla fikirlerimiz olacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...