DEKORATİF YEMEK MASASI MI ARIYORSUNUZ ? << Genel, YEMEK MASASI


01.17.2016 · Kategoriler Genel, YEMEK MASASI

Dekoratif bir yemek masası mı arıyorsunuz? Sıradan, rutin hatta despot çirkin demek istemiyorum, bu tip yemek masası arayanlar listesine siz de mi çıktınız? Yemek masası size yemekten daha fazlasını mı ifade ediyor. Delirdim mi acaba ben diye sormayın kendinize… Bunlar olağan durumlar ve bazı durumlarda bir yemek masasının dekoratif olmasına çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bazı durumlar, mesela evinize özel bir misafiriniz geldiğinde aniden oluşabilir.

dekoratif_yemek_masasi_detaylari

Dekoratif yemek masası modelleri, yemek masası duayenlerinin üst düzey çalışmaları sonucu iddialı seçenekleri ile görenlerin dikkatlerini üzerlerine çekmekte çok iyiler. Normal bir yemek masası imalatçısının yapamayacağı ölçüde görüntü saçan yemek masası modellerine genellikle dekoratif yemek masası modelleri olarak söylerler. Doğrudur, bunları normal bir fabrikasyon imalatı ile yapamazlar, usta işi, bir ustanın zaman harcamasının sonucu oluşabilecek tasarımlardır. Özellikle uzak doğu ülkelerinin dekorasyon duayenleri bunu çok iyi başarıyorlar, elbette Türk ustalarımızı hemen harcamak hiç doğru bir yaklaşım olamaz.

dekoratif_yemek_masasi_objeleri

İşlemelerin ahşap üzerinde daha çok kullanılması, dekoratif yemek masalarının ahşap aksam ve tablalarından oluştuğu anlamına gelmektedir. Çünkü ahşapa yön vermek mantıken de daha kolay ve elverişlidir. Elverişli demişken bir yemek masasının sadece dekoratif olması çoğu zaman pek bir işe yaramaz, kesinlikle kullanışlı olmasını beklersiniz, bunca müthiş sanat çizgilerinin, kullanışlı bir yemek masasında buluşması, o yemek masasını marka haline bile getirebilmekte öncü olmaktadır.

Ezber bozan dekoratif yemek masası modellerinde ilgi çekici çok ayrıntı var, bunlar anlatmakla bitmez fakat dikkat edilmesi gereken dekoratif yemek masası alayım derken anti dekoratif bir görüntüye sebebiyet vermemek adına mutfağınızın dekoruna uyum sağlayabilecek bir yemek masası seçmek mehaldir. Size sunacağı kullanım kolaylıklarını da göz önünde tuttuktan sonra doğru yemek masasının doğru dekorasyonuna bir adım daha atmış sayabilirsiniz kendinizi. Yeni sezon da mobilya aksesuar satan yerlerde görebileceğiniz dekoratif yemek masası seçeneklerinin çoğunda uzak doğu amblemi göreceğinizi şimdiden biz haber verelim, elbette türk mallarını da dikkate almak gerek.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...