DAMLA KIZAKLI YEMEK MASASI << METAL YEMEK MASASI


01.10.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Damla kızaklı yemek masası, kızaklı sistemi ile açılıp kapanabilen 6 kişilik bir yemek masası modelidir. Kapalı konumda iken 4 kişilik olarak kullanılabilen damla kızaklı masa, üzerinde 10 milimlik tamperli camı sayesinde güven vermektedir. Yuvarlak ayak aksamı ile sağlam bir görüntü sunan damla kızaklı yemek masası, paslanmaz ayakları sayesinde uzun kullanım süresi vaadi ile mutfağınızın dekoruna yeni bir ışık getirebilecek mutfak yemek masası modelidir. 

Damla_Kizakli_Masa_Siyah

Damla kızaklı yemek masası kapalı konumda iken, 80×130 cm açık konumda iken 80×190 cm ölçülerindedir. Kapalı konumunun 190 cm ölçüsüne ulaşması kalabalık aileler için rahat bir yemek yeme imkanı sunan damla kızaklı yemek masasının yerden yüksekliği 75 cm’ dir. Normal mutfak yemek masası ölçülerinin yerden yüksekliğinin 75 cm ile üretilmesi, damla kızaklı yemek masasının bir artısı olamaz. Sadece normal yemek masası standartlarında üretildiğinin bir göstergesidir.

Damla_Kizakli_Masa_Beyaz

Mutfak ve salonlarda kullanılmak için üretilen damla kızaklı yemek masası, metal yemek masası arayan ev hanımları için çok ideal bir yemek masası olarak geliştirilmiştir. Kızaklı sistemlerin son zamanlarda sürekli değişime uğraması sonucu daha çok rahatlığın baz alındığı gün yüzüne çıkmıştır. Bu nedenle damla kızaklı masayı açıp kapatırken, hiç zorlanmadan kullanabilirsiniz. Damla kızaklı yemek masasının fiyatı 1322 TL’dir. Takım olarak satın alındığında ilave edilen sandalye adedine göre fiyatı belirlenen damla kızaklı masa, metal sandalyeleri ile tamamen otantik bir görüntü sunmaktadır. Açılır kapanır, cam tablalı ve metal aksamlı bir yemek masası seti arıyorsanız, bütün bunların yanı sıra, metal aksamındaki tasarımların mutfağınız ya da yemek odanız ile uyum sağlayabileceğini düşünüyorsanız, damla kızaklı yemek masası modeli sizin için bir tercih haline gelebilir.

Kızaklı sistemi ile yandan açılarak büyüyen damla kızaklı yemek masası modelinde, genellikle beyaz ve siyah desenli sandalyeler tercih edilmektedir. Resimlerindeki sandalyelerin oturak ve sırt dayama kısımları suni deri kaplama olarak imal edilmiş olan damla masa, 2 yıl garantili, TSE belgeli ve aynı zamanda ücretsiz kargo imkanı ile satılmaktadır. Damla kızaklı masanın, şeffaf, mermer ve siyah şeritli cam seçenekleri sayesinde, tercih edilen cam modeline göre dekoratif bir görüntü sunması ürünün getirdiği artılardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Eğer damla kızaklı masadan sipariş vermek istiyorsanız +905447290775 numaralı müşteri temsilcimizden destek ya da Damla Kızaklı Masa linkinden satın alabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...