COMPACT AÇILIR YEMEK MASASI << METAL YEMEK MASASI


01.12.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Compact Açılır Yemek Masası, mutfağında ya da yemek odasında cam tablalı açılır yemek masası isteyen ev hanımları için mükemmel bir yemek masası tasarımıdır. Koyu renkli 10 mm’ lik bir tamperli cam tablaya sahip olan compact açılır yemek masası, yeni nesil mutfaklar için bütün detayları tam anlamı ile düşünülmüş bir tamamlayıcı üründür. 4 ya da 6 kişilik kullanılabilen compact açılır masa, ergonomik kullanım şekli ile, yeni nesil mutfak dekorasyonu anlayışına ince bir çizgi getirmektedir.

compct_acilir_masa_takimi

Siz de mutfağınıza farklı bir ışık tutmak, yeni nesil mutfak dekorasyonunu mutfak ya da yemek odanıza taşımak istiyorsanız, compact açılır yemek masası ile bunu başarabilirsiniz. Metal aksama sahip olan compact açılır yemek masası, metal aksamlı sandalyeleri ile birebir uyum sağlamaktadır. Sadece koyu renkli cama sahip olmayan compact açılır yemek masası, açık renkli cam tablası ile açık renkli sandalyeler, koyu renkli cam tablası ile koyu renkli sandalyeleri ile takım haline getirilmektedir. Bu şekilde tam bir uyumluluk sergileyen compact açılır yemek masası kızaklı bir sisteme sahip olup yana doğru açılarak büyüyen bir ürünümüzdür.

compact_acilir_camli_masa_takimi_kirmizi

Metal yemek masası kreasyonunda bu kadar ayrıntıyı bir arada göremeyeceğinizi belirterek, compact açılır masa modelinin size sadece bir yemek masasından daha fazla vaadi olduğunu belirtmek isterim. Compact açılır yemek masası ölçüleri; kapalı konumda iken 75×120, açık konumda iken ise 75×180 olup yüksekliği normal yemek masası standart yüksekliği olan 75 cm’ dir. Açılır yemek masası anlayışına bir çok ayrıntıyı bir araya toplayarak gelen compact açılır masa, getirdiği yenilik anlayışlarının en başında, cam yemek masalarının da artık açılır yemek masası halinde çok şık ve kullanışlı olduğunu göstermektedir.

compact_acilir_camli_masa_takimi_beyaz

Sizde compact açılır masanın büyüsüne kapılanlardansanız, ilk önce mutfak yada yemek odanızın yemek masası için ayrılan bölümün ölçülerinden emin olmalısınız. Compact açılır yemek masasının piyasa satış fiyatının 661 TL olması, bu kadar şık ve ergonomik tasarımın çok yüksek rakamlara satılmaması, artık herkesin mutfağında metal aksamlı cam tablalı açılır yemek masasına sahip olabileceği anlamına gelmektedir. Compact açılır masa ile ilgili daha fazla ayrıntıyı +905447290775 numaralı müşteri temsilcisinden öğrenebilir  ya da Compact Açılır Yemek Masası linkinden sipariş verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...