Cam Sehpa Modellerindeki Dekoratif Trendler << MOBİLYA AKSESUAR


02.19.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Cam sehpa modelleri ile bir evin dekorasyonuna ne kadar etki edebilir, daha şık bir ev tasarımı için cam sehpa modellerinin ne kadar doğru bir seçim olabileceğine sizlere aktarmaya çalışalım. Her insanın hayal ettiği, tasarımı yönünden şık bir ev olmakla beraber kullanım yönünden ferah ve kolay bir evdir. Konuklarınıza kahve ikramı ederken şık bir cam sehpa ile bu ikramın estetiğini daha da arttırabilirsiniz. Cam sehpa modelleri ile oturma gruplarınızın köşelerine konumlandırarak tasarımınıza renk ve işlerlik sağlayabilirsiniz.

cam-sehpa-trendleri-2016-1

Cam sehpa modelinin farklı bir tasarımını sunduk sizlere. Daha çok koyu tonların hakim olduğu bir eviniz varsa bu sehpa modeli tam size göre denilebilir. Kahve rengi ayakları ile oluşturduğu tasarım bulutu tam bir kahve ikram sehpası olabilir bir bakıma da.

cam-sehpa-trendleri-2016-4

Böyle bir eve sahip olmak acaba kim istemez..  Değil mi?; İster koyu ister açık tonlara sahip bir eviniz olsun oturma gruplarınızın ortasında misafir ve ev halkı için bir çok kolaylık sağlayabilecek bir sehpa modeli olarak ta bakabiliriz bu resme, evin tasarımına ortada bulunan bir cam nesnenin kattığı heyecan olarakta. Sehpa modellerinden cam sehpa modellerini seçmeniz tasarımınıza veya bir başka deyim ile dekorasyonunuza farklı bir bakış açısı getirecektir.Yorum ve önerilerinizi bekliyoruz.

Cam sehpa modellerinin müthiş şöleni 2016 sezonu boyunca da devam edecek. Muhteşem bir kreasyonu olan yeni model cam sehpa modellerinin en yeni ve en güncel trendleri artık çoktan görücüye çıktı. Siz de bu müthiş tasarımları daha yakından incelemek için mutlaka mobilya mağazalarına uğramalısınız. Çok şey kaçırtacak seçenekleri bulunduran yeni sezon cam sehpalar arasında kendi zevkiniz ile örtüşen bir modeli çok rahat bulabilirsiniz…

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...