BEYAZ VE KREM YEMEK MASALARI << YEMEK MASASI


01.20.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Beyaz ve krem yemek masaları, açık tonlu ve ferah mutfak ya da yemek odası ortamı oluşturmak için bir çok ev hanımının tercihi olmuştur. Aslında çoğumuzun mutfağının renklerine beyaz bir yemek masası ya da onun bir daha hoş rengi lan krem yemek masaları çok iyi bir görüntü katmaktadır. Açık renkler olduğu için çoğu ev hanımının titizlik anlayışı ile uyumlu renkleri barındıran beyaz ve krem yemek masası setleri baştan sona iç açıcı renk tonları ile yenilendiler.

beyaz-krem-tonlu-yemek-masalari

Daha çok ahşap yemek masası setlerinde görebileceğiniz beyaz ya da kem yemek masası çeşitleri, yeni sezona bünyesine birbirinden farklı ayrıntıları katarak gelmiştir. Beyaz tonlarını metal aksamlı yemek masalarında da farklı bir ışıltı ile görebileceğiniz bu sezonda ayrınların arkasına girmiş sürpriz fonksiyonlar ve ergonomik yapıları da var tabiyki. Açılır kapanır beyaz yemek masası setlerinde lükens kıvrımların daha çok krem tonlarında bir nostalji yaşatacağı bu sezonda sizi birbirinden uygun fiyat etiketleri bekliyor.

4-kisilik-beyaz-krem-tonlu-yemek-masalari

Beyaz yemek masası tercihi olan yeni evlenen gençler içinde beyaz renkli yemek masalarının tasarımlarıda görülmeye değer. Yeni sezon mutfak anlayışı ile örtüşebilecek bir renk olan krem renkli mutfak yemek masası modelleri birbirinden çekici ayrıntıları ile sizi kesinlikle etkileyeceklerdir. Metal aksamlara daha yatkınlık sağlayan beyaz tablalar ile ferah ve parıldayan sofralara sahip olabilirsiniz.

Krem renklerin daha çok mutfak köşe takımlarının oturma kısımlarında görseniz de metal aksamlar ile örtüşecek kısımlarının beyaz olmasının bir nedeni olduğunu düşünmek zor değil. Beyaz yemek masalarının daha çok tercih edilmesinin nedenlerini bilen imalatçılar, beyaz yemek masalarında sizin bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek ayrıntıları sıralamışlar.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...