Balkon İçin Çiçek Saksılarının Yeni Tasarımları << Genel


01.23.2017 · Kategoriler Genel

Çiçekler, evimizin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Pencere köşelerinde, salonda, balkonda ya da geniş mekanlarda sıkça kullandığımız unsurlardan bir tanesidir. Gerek mekânı güzelleştirmesi gerekse deşarj etkisi yaratan bir hobi olmasıyla balkonlarda sıkça kullanılmaktadır. Balkon süslemesinde kullanılan çiçek saksıları, mekân tasarımında da önemli yer tutmaktadır.

balkon-icin-cicek-saksilarinin-yeni-tasarimlari-8
Balkon saksı çiçek tasarımları, çiçekseverler tarafından oldukça yakın takip edilmektedir. Evlerinde, balkonlarında çiçek yetiştirmekten hoşlanan ya da mekân tasarımında tercih eden çiçekseverler, oldukça farklı tasarımlarda ve boyutlarda balkon çiçek saksıları bulabilirler. Balkon saksı çiçek tasarımları, yeni modern mimaride gerek iç mimarların, dekoratörlerin gerekse bireysel tüketicilerin ev tasarımlarında dikkat ettikleri unsurlardan bir tanesidir. Balkonunuzda, yetiştirdiğinizin çiçeğin özelliğine göre farklı çiçek saksıları tercih edebilirsiniz. Tüketicilerin geniş ürün yelpazesinde beğenmek zor olmayacaktır, ancak aralarından seçmek elbette ki zor olacaktır.

balkon-icin-cicek-saksilarinin-yeni-tasarimlari-7
Yeni tasarım çiçek saksıları ile bilinenin aksine, yalnızca plastikten yapılmış, klasik boyutta ve şekilde saksıların aksine artık daha fazla ürün yelpazesi bulunmaktadır. Şeffaf ya da farklı renklerde olmasının yanında, değişik şekillerde ve boyutlarda farklı balkon saksıları bulabilmek mümkün.


Bunların yanında, doğal malzemeden yapılmış, farklı taşlardan yapılan, mozaik yapıda ya da istediğiniz her renkte bulabileceğiniz seramik saksı çeşitleri bulunmaktadır. Bunların yanında, balkonunuzun kenarına asmak için kullanabileceğiniz saksı kasaları bulunmaktadır. Balkonunuzda ya da bahçenizde bir asma bahçe görüntüsü yaratmak istiyorsanız, asma saksılar ile oldukça güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...