ALÜMİNYUM YEMEK MASALARI << YEMEK MASASI


09.24.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

Alüminyum yemek masaları hem daha ucuz hem çok fazla şekil çeşidi bulunan yemek masalarının topladığı gruptur. Kolayca şekil alabilen alüminyum ham maddesi ahşap,metal ve yemek masalarına göre daha az maliyetlidir. Tabi ki alüminyum yemek masalarını herkes üretemez. Üreticisi her yerde olmadığı için üretici bayiliklerinden temin edilir.

Alüminyum yemek masaları ayak kıvrımlarından tutun masanın tablasına kadar alüminyumun kolayca şekil alabilirliği sayesinde ortaya fevkalade yemek masaları çıkmaktadır. Fazla ağır olmamasından dolayı kolayca taşınabilen alüminyum yemek masaları evinizin her köşesinde yorgun bir akşam yemeği yemenize olanak tanır.

Alüminyum yemek masaları tablası demir ayakları alüminyum olarak üretilebilir. Bu tablasının daha sağlam olması için uygulanan bir yöntemdir. Kolayca eğilip büyükülür yaklaşımından dolayı uygulanan bu yöntem sayesinde alüminyum yemek masaları da artık diğer yemek masaları gibi sağlamdır.

Yeni sezonda alüminyum yemek masaları arasında ayağı alüminyum üzeri cam olarak üretilen ürün çeşitleri çok fazla karşınıza çıkacaktır. Diğer sistemlerden kullanılan büyüyebilen yemek masalar alüminyum ürünlerde pek fazla görülmemektedir. Bunun nedenini eminim bende sizin kadar takip ve merak ediyorum. Belki de hafifliğin verdiği his masayı sabit kılmaya doğru itmektedir. Belkide ihtiyaç olmuyor diyebiliriz.

Alüminyum yemek masalarının yeni sezonda ki bir özelliği de alüminyumun natural renginin dışına çıkıp canlı renklerle boyanan yemek masaları olarak da üretilebiliyor olmasıdır. Yeni sezonda birbirinden renkli alüminyum yemek masaları görebileceksiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...