Ahşap Masa Ayakları Genellikle İhtiyaç Olan Modeller << MOBİLYA AKSESUAR


02.18.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Ahşap masa ayakları, çoğu zaman ahşap bir masayı kendi zevkimize ve daha az maliyetlerde elde edebilmek için ihtiyacımız olabiliyor. Ahşa bir yemek masası ya da sıradan bir masa için ayak aksamı bulabilmek genellikle daha kolayımıza geliyor. Aslında bir marangoza da istediğimiz ahşap masa aksamını imal ettirebilme imkanımız çoğu zaman vardır. Fakat hazır ahşap masa ayakları da genel olarak bakıldığında müthiş bir kreasyona hitap ediyor.

Diy Reclaimed Wood Tabletop With Welded Base And Legs Wood Table Diy Furniture Legs Diy Furniture Legs -

Ahşap masa aksamları son zamanlarda ürün yelpazesini oldukça geliştirdi. Cilalı, ham, boyalı modellerinin oldukça rağbet gördüğü ahşap masa aksamları, hazır olarak satılanlarının genellikle bir marangozun basitçe imal edemeyeceği cinsten desek tam da yeridir. Bir çok yeni nesil masa dekorasyonu ile uyum sağlayabilecek ahşap masa aksamlarını bulabilmek artık eskisi kadar zor olmayacak.

ahsap-masa-ayagi-4

Kendi zevkiniz ile odaklı bir masa imal etmek istiyorsanız yeni model tahta masa aksamlarını dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her birinin kendine özgü kullanımından tutun montajına kadar farklı farklı halleri var. Vida ile montaj yapılan, orig ile tablaya tutturulan bir çok seçenek ahşap masa ayaklarında vardır ki nasıl montaj yapıldığı kullanım klavuzlarında yazıyor. Cilalı ve boyalı ahşap masa ayaklarının daha çok mutfak ya da yemek masaları için imal edildiği, modellere genel bir bakıldığında hemen belli olabiliyor. Ham modellerinde ise projeler için imal edildiği, gerektiğinde boyanabilir ya da cilalanabilir şeklinde bırakıldığı için ham ahşap masa ayakları daha çok toplu sipariş verenlere hitap etmektedir.

Ahşap masa aksamlarının yeni ürün yelpazesinde bir çok sanatsal tasarımı ve renk seçeneğini bulmak mümkün. Çok geniş bir kitleye hitap eden ahşap masa ayakları ile dekoratif bir yemek masasını istediğiniz ölçülerde tamamlayabilirsiniz. Yüksekliği biraz daha kısa olsun isteyenlerin yemek masalarındaki ürün bulma sıkıntıları ahşap masa ayakları ile ortadan kalkıyor. Çocuğu olanlar bilir ki, boyu yüksek bir masa da çocukların yemek yemesi zor olabiliyor ve genellikle sehpalarda yemek yiyorlar. Bu durumda ahşap bir masa ayağının boyunu bir testere ile keserek çocuğunuzun boyu ile uygun bir masayı rahatlıkla elde edebilirsiniz. Tabii ki marangoz değilsiniz!

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...