AÇILIR KAPANIR YEMEK MASASI MODELLERİ << YEMEK MASASI


12.25.2015 · Kategoriler YEMEK MASASI

Açılır kapanır yemek masası modelleri, bazen çok fazla ihtiyaç duyulan yemek masalarından birisidir. Çünkü yemek masasına oturduğunuzda aniden artan kişi sayısı ile, açılır kapanır bir yemek masanız var ise sorun yaşamazsınız. Açılır kapanır yemek masalarının genel kabul görmüş kullanım şekli, 4 kişilikten 6 ya da 8 kişilik bir yemek masasına dönüşüyor olabilmeleridir. Açılır kapanır yemek masası modelleri yeni sezonda birbirinden farklı kullanım şekilleri ile görücüye çıktı.

acilir_kapanir_modern_yemek_masasi

Açılır kapanır yemek masası modelleri, ortadan açılarak büyüyen ya da yandan açılarak büyüyen yemek masaları olarak üretilmeye başlandılar. İmalatçılar bu büyüyebilen sistemlere kızaklı sistemler dahil ederek alttan şık bir görüntü veren kızaklı aparatlar ile kolayca büyüyebilen açılır kapanır yemek masalarını da yeni sezonda görücüye çıkardılar bile. Açılır kapanır yemek masaları genellikle dikdörtgen ebatlarında üretiliyordu. Yeni sezonda açılır kapanır yemek masalarını kare ve yuvarlak olarak ta görebilmemiz mümkün. Açılır kapanır yemek masalarının sadece büyüyen yemek masası olmaktan daha fazla özelliklere büründüğünü söylemek çok doğru bir yaklaşım olacaktır. Çatal bıcak koymak için çekmeceler, bardak koymak için raflar ile donatılan açılır kapanır yemek masaları yeni sezonda yemek odanız ve mutfağınız için kıyasıya bir yarış halinde karşımıza çıkıyor. Birbirinde canlı renk kartelası eşliğinde karşımıza çıkan bu ergonomik açılır kapanır yemek masaları, fiyatları bakımından çok değişik bir yelpazeye sahipler. Bazen normal bir yemek masası yerine 2 tane açılır kapanır yemek masası satın alabilecekken, bazen de bunun tam aksine 2 tane normal yemek masası fiyatına 1 tane açılır kapanır yemek masası almanız mümkün olamayabilir.

Yeni sezonda aklınızı başınızdan alacak bu mükemmel açılır kapanır yemek masalarından satın alırken dikkat etmeniz püf noktaların başında hepinizin tahmin ettiği gibi elbette açılır kapanır yemek masanızın üzerine örteceğiniz masa örtüsünün ebatı olacaktır. Masa örtüsünün ebatını baz aldığınız da masanızın açık ebatları ile uyumlu bir masa örtüsü almalısınız. Bu konuya dikkat ettikten sonra geriye kalan mutfağınıza ve zevkinize uygun bir açılır kapanır yemek masası seçmek kalıyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...