AÇILIR AHŞAP YEMEK MASASI MODELLERİ << AHŞAP YEMEK MASASI


12.30.2015 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Açılır ahşap yemek masası modelleri, yep yeni yüzleri ile yeni sezonda karşımıza çıkmaya başladılar. Açılır ahşap yemek masası fiyatları bazen çoğu ekonomiye göre daha uygun olabiliyor. Yeni model ahşap açılır bir başka deyimi ile büyüyen ahşap masaları mutfağınızda görmek istemeniz çok normal.Bu normallik büyüyen bir masanın ahşap ile buluşup ortaya çıkardığı muhteşem ayrıntılar da gizlidir. Sizinde mutfağınızın ya da yemek odanızın ihtiyacı ahşap ve aynı zamanda büyüyen bir yemek masası ise doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 

acilir_ahsap_yemek_masasi_ergonomik

Yeni sezon açılır ahşap yemek masası takımlarında neler yok ki. Çatal bıçak takımlarını saklamanız için özenle tasarlanan çekmecelerinden tutun da, bardak vb mutfak gereçleri koymanız için tasarlanan büfelerine kadar. Bu sezon mobilya standlarında göreceğiniz büyüyen ahşap yemek masası çeşitleri hemen hemen her türlü ihtiyacınıza cevap verecek cinsten. Büyüyen bir yemek masası ihtiyacınız, sofranıza aniden gelen insanların daha fazla olduğu zaman ortaya çıkar. Ekstra bir masaya ya da yere sofra kurmak çoğu zaman zorluktur. Sizinde çoğu zaman bu gibi sıkıntılarınız var ise, büyüyen ahşap yemek masalarından artık satın alma vaktiniz gelmiştir. En lezzetli yemeklerin kalabalık aile bireyleri arasında olduğunu hissettiren ahşap açılır yemek masaları kalite bakımından TSE belgeli ve 2 yıl garantili olarak üretilmektedirler. Lükens ayakların yeni model açılır ahşap yemek masası setlerinde daha çok buluştuğunu gördüğünüz de belkide sıradan bir yemek masanız var ise hemen değiştirmek isteyeceksiniz. Şık ve güzel görünmesinin yanı sıra şa şa lı sofraları seviyorsanız, ahşap yemek masaları arasından açılan modelleri daha çok seveceksiniz. Ahşap yemek masası setlerindeki gözle görülen bir başka özellik ise 6 kişilikten 8 kişiliğe çıkan masaların revaçta kalması. Yeni sezon ahşap açılır masaların en çok satanları arasına girenler 8 kişilikten 10 kişiliğe dönüşebilen yemek masaları olacaktır.

Açılır ahşap yemek masası takımlarında kullanılan masalar, klasik 70×120 ya da 80×140 yemek masaları gibi değillerdir. Kapalı iken en küçük ölçüsü 110×190 gibi ebatlardan başlamaktadır. Çünkü açılır yemek masası arayanların büyük masaya ihtiyaçları olduğu imalatçılar tarafından fark edilip,  büyüyen masalarda küçük ölçülerden kaçınmışlardır. Ahşap yemek masalarında daha çok gürgenin güven sağladığını biliyoruz. Yeni sezonda açılır ahşap yemek masalarının imalatında gürgen ağacı kullanıldıysa bilin ki o masa mutfağınız da ya da yemek odanız da size uzun yıllar eşlik edecektir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...