Açılan Cam Masalar Sizin İçin Sürpriz Mi ? << METAL YEMEK MASASI


03.12.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Açılır masaları çoğumuz hayatımızın bir çok alanında görmüş olmalıyız. Fakat gördüklerimiz ahşap tablalı açılır masalar olduğu için sıradan masalar gibi gelmiş olabilir. Peki açılır cam masalar hakkında düşünceleriniz nedir deseler ne söylerdiniz ? Kulağa biraz garip geldiği doğrudur. Cam bir masa nasıl açılıp kapanabilir ?

damla-kızaklı-düz-masa

Yeni sezonda ergonomik bir başka deyim ile açılır kapanır masalar çok fazla karşımıza çıkacaktır. Hatta sezonun ergonomik masalar açılır cam masalar denilebilir. Ortadan raylı ve yandan kızaklı sistemleri ile açılarak daha büyük bir masa haline gelebilen cam yemek masaları, süpriz niteliğinde ki tasarımları ve kullanım yapıları ile büyük bir kitlede hayranlık uyandırdığı kesin.

damla-kizakli-masa-oval

Çoğu kişinin arayışları arasına giren açılır cam mutfak masası modelleri, 2016 sezonunda 500 tl den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Kalitesine ve ebatına göre değişen açılır cam yemek masası fiyatları, cam yemek masası arayan kişiler için çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Oval ve düz kesimli cam tablaların farklı farklı renklerde buluşarak açılır cam yemek masalarının ihtişamını yansıtması, parlayan mutfakların modernlik özlemini giderecektir.

elit-açılır-masa-camlı

Genellikle metal aksam üzerine entegre edilen açılır cam mutfak masası çeşitleri, geniş bir ürün yelpazesi ile 2016 sezonunda mobilya standlarındaki yerlerini çoktan aldılar alıcılarını bekliyorlar. Mobilya fuarlarında bir çok kez görücüye çıkıp bir çok kesimin nabzını yoklayan açılır cam yemek masası setleri, hemen hemen her kesimin dekorasyon anlayışı ile örtüşebilecek ayrıntılara ve kullanım şekillerine sahipler. Siz de bu sezon mutfak masası almayı planlıyorsanız açılır cam mutfak masası setlerini mobilya mağazalarından daha yakından bakmanızı öneriyoruz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...