8 Kişilik Yemek Masası Modelleri << YEMEK MASASI


02.28.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

8 kişilik yemek masası modelleri, kalabalık sofraları olan ailelerin tercih ettiği, büyük ve kullanışlı yemek masası modelleri olarak hafızalarda yer edindi. Çoğu kalabalık nüfusu olan aileler için geliştirilmiş, hafızalardaki yerlerini tazeleyecek, 8 kişiye kadar hizmet edebilen, yeni model yemek masaları sizleri de büyüleyecektir. Yeni sezonda 8 kişilik yemek masaları arasında sizi cazip fiyat etiketleri ve kampanya grupları bekliyor olacak.

modern-8-kisilik-yemek-masasi-modelleri

Sofralarınız genellikle 8 kişilik mi? Peki bu heyecan verici kalabalık yemek esnasında sıkıntı yaşamanıza sebebiyet mi veriyor. Sıkış tepiş oturulan sofraların keyfi pek olmaz zaten. Bu yüzden 8 kişilik, yeterince büyük mutfak masaları tam size göre. Ahşap, metal, cam olarak farklı seçeneklerde üretilen 8 kişilik mutfak yemek masası setleri her zaman daha çok aranan yemek masası trendleri arasında olmuştur.

mavi-renkli-8-kisilik-yemek-masasi-modelleri

8 kişilik ahşap yemek masaları cilalı ve boyalı seçenekleri ile yeni sezonun nadide yemek masası modellerini barındırıyorlar. Ahşap konusundan öncelikleriniz var ise, bu sezon karşınıza birbirinden şık 8 kişilik mutfak masaları çıkacaktır. Metal ve cam olarak imal edilen 8 kişilik yemek masaları sağlamlığın ve kalitenin sembolü olarak satışa sunulmaya devam ediyor. Her ne kadar maliyet ve fiyat bakımından biraz daha pahalı olsa da 8 kişilik yemek masalarının daha çok tercih edilmesi devam edecek gibi görünüyor.

Lükens tasarımların 8 kişilik yemek masalarında daha çok belirgin bir hâl aldığı yeni sezonda, büyük mutfak masalarının lükens tasarımları ile uyumu gerçekten görülmeye değer cinsten. Açılır kapanır mekanizmaların 8 kişilik yemek masası setlerinde daha çok kullanım payına sahip olması, 6 kişilikten 8 kişiliğe çıkabilen ve yeni bir yemek masası akımı oluşturan modelleri gün yüzüne çıkarmıştır. 1000 tl den başlayan fiyatlar ile cazip ve tasarım bakımından zengin bir yemek masasına bu sezon sahip olabilirsiniz. Fiyatları oldukça uygun görünen 8 kişilik masaların, tasarım bakımından zenginlikleri bir çok kitlede hayranlık uyandırmaya devam edecektir. Büyük bir masa olduğu için tasarım bakımından zengin olması, mutfağınız ya da yemek odanıza ayrı bir zenginlik katacak yemek masaları ile tanışmanıza sebebiyet vermektedir. Siz de bu sezon ki 8 kişilik yemek masaların verdiği histen etkilendiyseniz, mobilya mağazalarında daha yakından bu ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.

2 yorum yazmislar to “8 Kişilik Yemek Masası Modelleri”

  1. Eda erçin says:

    Merhaba yemek masaları çok güzel çok zevkli.özellikle mavi sandalyeli olanı çok beğendim.nasıl satın alabilirim ve fiyat ne kadar olur?tesekkür ederim

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...