2016 Yemek Masası Modelleri İle Tarzınızı Bulun << YEMEK MASASI


01.26.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

2016 Yemek Masası Modelleri, yepyeni yüzleri ile görücüye çıktı! Bu yıl mutfak yemek masanızı değiştirmek, yada yeni bir mutfak yemek masası satın almak istiyorsanız nedenlerinize nedenler katacak modeller var. Cam, ahşap, metal, plastik seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesi olan yemek masası 2016 modelleri hakkında söylenebilecek o kadar çok şey var ki, bu söyleşimiz de hepsinden bahsetmeye çalışacağız.

2016_yemek_masasi_trendleri_mutfakla_butunlesik_yemek_masasi

2016 yemek masası çeşitleri arasında sezona damgasını vuracak en çok ilgi gören modellerin ahşap ve ergonomik yemek masaları olduğunu söyleyebiliriz. Elbette ergonomiyi cam, metal ve plastik yemek masalarında da yaşayabilirsiniz. Fakat ahşap yemek masalarında ki ergonomiyi çoğu yemek masası çeşidinde yakalayamayabilirsiniz. Her sezon televizyon reklamları eşliğinde açılış yapan mobilya fuarlarında muhteşem yemek masalarının en ön sıralarda yer aldığını ve bizi cezbettiğini artık biliyoruz. Bu sezon ki mobilya fuarlarında cam ve metal yemek masalarının daha çok şaşalı olduğunu görmemek mümkün değil. İşte bu nokta da ekonomi kavramı ortaya girdiğinde bütçenize ve hayallerinize en uygun yemek masasını bulmak sizin işiniz.

2016_yemek_masasi_trendleri_cam_yemek_masalari

Açılır kapanır yemek masalarının sunduğu ergonomik yapı 2016 sadece ergonomiyle kalmayıp, size kullanım kolaylığı ve tasarım dehalarını bir araya getirmektedir. Ahşap yemek masalarında lükens kıvrımların krem ve beyaz renklerle daha fazla sadeleştirildiği bu sezon da ortadan ve yandan açılır ahşap yemek masalarını gören ev hanımları tekrar dönüp baktığı gözlemledik. Ahşap yemek masalarında sadece ahşap sandalyelerin kullanıldığı anlayışı artık geride kalmış olacak ki, bu sezon ki ahşap yemek masası setlerinde kullanılan sandalyelerin metal aksama sahip olabileceğini de görmüş oluyoruz. Bütün alıştığınız ve bildiğiniz dekorasyon kurallarını unutarak gitmenizi tavsiye ettiğimiz bu sezon ki mobilya ve dekorasyon şölenlerine daha yakından bakmanız için size sezonun en iddialı yemek masası fotoğraflarını sunmak bizim için bir keyiftir.

Birbirinde uygun ödeme seçenekleri ve kampanyalar dahilinde sunulan ürün etiketlerinde ki öz anlatımın, bu sezon ki mutfak masa sandalye sektörünün hemen hemen her bütçeye hitap edecek olması bir gerçektir. 2016 sezonunda mutfağınız ya da yemek odanız için bir yemek masası satın almayı düşünüyorsanız, fiyat konusunu hiç dert etmeyin, hele hele şu günlerde ardı arkası kesilmeyen kampanya gruplarını kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...