2016 Masa Modelleri İle Unutulmaz Trendleri Yakalayın << YEMEK MASASI


02.26.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yemek yerken alacağınız zevk yemek masasının rengimodeli ve düzeni da etki eder. İşte sizler için araştırdığımız 2016 masa modelleri. 2016 mutfak dekorasyonu modası zevk ve renklerini göz önüne seren bu yemek odasının tasarım örnekleri umuyorum ki  hoşunuza gidecektir. Bu modelleri ister salonunuzda ister mutfakta  kullanın farklı ve kullanışlı göründüklerine inanacaksınız.  

yemek-masasi-trendleri-2016-8

Yeteri kadar modern ve şık çizgilere sahip bu tasarımlar Oval cam masa modelleriModern Masalar,  Siyah cam mutfak masası, Yepyeni Yemek Masaları gibi birbirinde şık tasarımlara bürünmüşler. Yuvarlak masalar,  Kare,  Tek ayaklı masa modeli,   dikdörtgen. İster ahşap, ister cam hangisi sizin zevkinize uygunsa. Mutfaklarınız için farklı tasarımlar salonlarınız için üretilmiş lüks masalar. Özellikle camın verdiği şıklık evlerinize ayrı bir güzellik katacak.

yemek-masasi-trendleri-2016-7

Ahşap Yemek Masası
Mutfaklarınız için üretilmiş çok şık bir masa tasarımı. Deri koltuklar ve ahşap masa. Deri koltuklar özellikle küçük mekanlara uygun fazla yer kaplamayan bir model ve masanın altına yerleştirilebiliyor.
yemek-masasi-trendleri-2016-2
 Metal Yemek Masası
Metal yemek masaları daha çok güven verirler. Metal ayaklı mutfak masaları cam ve ahşap tabla seçenekleri ile yeni sezonun en çok sözü edilen masaları olarak karşımıza çıkacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...